Aké sú faktory, ktoré ovplyvňujú tlak Die rezací stroj?

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú tlak die rezací stroj:

1. dĺžka ocele nôž, dlhšia celková dĺžka produktu, väčšiu odolnosť formy, väčší tlak potrebné.

2 hrúbka a tvrdosť výrobku, väčšia veľkosť potrebného pre vysekávanie stroj znížiť lepenka a spôsobiť plastickej deformácie lepenky na produkovať odsadenie

3. oceľové nože pad tvrdosti a oblasť pásky, die rezací stroj by mali vychádzať hrúbka kartónu si vybrať vhodné tvrdosti strip dizajn a pásu musí byť príliš široký, je najlepšie nakrájame na malé kúsky , Na oboch stranách, ktorý znižuje tlak potrebný pre vysekávanie.

Aké sú prvky množiny zomrieť?

1. Vyberte typ objednávky farieb. Farebný typ GCR a Zb. sú dva, GCR na šedú komponent namiesto toho Zb pozadia odstránené, sa odporúča použiť formulár GCR.

2. Ak chcete určiť verziu die rezací stroj čiernych tónov krivky, keď obraz šedej komponentov menšie, zvyčajne čierne verziu známka die rezací stroj v čiernej verzii. Ak je obrázok vysokou sýtosťou, vysoký kontrast umeleckej fotografie, čierna verzia môže byť nastavená na krátke kontrast kontrast čiernej verzii, ak obrázok šedú komponent väčšiny dlhodobé používanie die rezací stroj čierna verzia.

3. čierna verzia maximálne obmedzenia rôznych typov originály mali rôzne hodnoty, môže byť 70 až 90%, bežne používajú, je 85%.

4. celkové množstvo atramentu v mene štvorfarebným čiary a maximálna hodnota, ako sú obalené papier offset, žiaduce 330 až 380%, zatiaľ čo novinový papier bol o 260%.

5. ochranná známka die rezací stroj pozadia prírastok hodnoty hlavne zvýši tmavý tón hodnoty, ak je pôvodný tmavý tón úroveň, potom hodnota sa môže zvýšiť, inak čím menší tým lepšie.