Tri faktory, ktoré ovplyvňujú tlak Die Cutting Machine!

Vysekávací stroj sa používa hlavne pre zodpovedajúce nekovové materiály, samolepky, drážkovanie a bronzovanie, pasty, kovové formy, oceľové drôty atď., Prostredníctvom odtlačku na vyvíjanie určitého tlaku, vytlačené alebo lepenky valcované do určitého tvaru , Poznáte faktory, ktoré ovplyvňujú tlak rezacieho nástroja? Nasledujúce vysvetľuje Xiao Bian pre vás.

1, dĺžka noža, čím dlhšia je celková dĺžka výrobku, tým väčšia je odolnosť formy, tým väčší je požadovaný tlak.

2, hrúbka a tvrdosť výrobku, rezací stroj v odrezanej lepenke a plastická deformácia z lepenky spôsobená vyššou potrebou vtlačovania

3, oceľové nožové podložky tvrdosti a oblasti pásu, stroj na rezanie by mal byť založený na hrúbke lepenky vybrať vhodnú tvrdosť dizajnu pásu, a páska musí byť príliš široká, je najlepšie rezať Do malých kúskov, na oboch stranách, čo znižuje tlak potrebný na rezanie.

Die rezací stroj sa používa hlavne pre zodpovedajúce nekovové materiály, pasta, automatické odpady, rezací stroj pomocou oceľového noža, priemyslu kovových foriem, cez odtlačok vyvíjať určitý tlak, potlač alebo kartón valcovaný do určitého tvaru, potom Poznáte bezpečnú prevádzku rezacieho stroja? Nasledujúce vysvetľuje Xiao Bian pre vás.

1, zamestnanci pred použitím stroja na zarovnanie, aby boli striktne pred začiatkom tréningu, pochopenie znalostí o prevádzkovej bezpečnosti.

2, skontrolujte, či zariadenie môže byť normálnym prevádzkovým zariadením, nie je možné skladovať na stroji žiadne predmety, aby nedošlo k rozdrveniu alebo poškodeniu stroja, často k stroju, napríklad k mazivám.

3, stroj v opravách, nastaveniach, oleji, čistení údržby musí byť v zastavenom stave a bezpečnostný kryt zariadenia otvoriť tlačidlo stlačením.

4, zložte, nainštalujte šablónu, musíte otvoriť nastavenia ochrany a starostlivo skontrolujte, či je upínací prípravok bezpečný.

5, je striktne zakázané poškodenie zariadenia v bezpečnostných a ochranných zariadeniach, pri používaní rezacieho stroja, dodržiavanie bezpečnostných pravidiel, prerušenie použitia času na umiestnenie v rozumnej polohe, takže stroj Nemožno poškodiť Osobné bezpečnostné problémy.

Vyššie uvedené je Xiaobian vysvetliť niektoré z vašich prác na bezpečnú prevádzku raziaceho stroja, chcete použiť razenie rezací stroj, keď pomoc.