Dôvod, prečo sa znižuje presnosť Die rezací stroj

Jeden na vysekávanie alebo vysekávanie verziu umiestnenie nie je povolené. Dlhodobé používanie stroja spôsobí vysekávanie rám alebo vysekávanie tanier na umiestnenie blok oblečenie, tak, že rozdiel je príliš veľký a viesť znížiť presnosť rezu. Umiestnenie bloku by sa malo nahradiť v tejto dobe. Bočné polohy lamiel je dôležitým faktorom pri boku umiestnenie nie je povolené. Umiestnenie vytáčania nie je dosť, aby pre dobré oblečenie, spôsobí zlé umiestnenie strane presnosť polohovania. Nahradiť strane polohovacej dosky v tejto dobe.

Po druhé, pred a po polohovanie kyvadla polohovanie vzdialenosť je príliš malá. Pretože na dĺžku reťazca, sám má niektoré chyby, ak je polohovacie vzdialenosť príliš malá, potom predné a zadné umiestnenie nie vylúčiť reťazec chyby, čo ovplyvnilo presnosť rezu zomrieť. V tomto bode sa upravia pred polohovanie kyvadla skrutky alebo post-polohovanie cam polohe kyvadla tak, že predné a zadné umiestnenie rámu zastaviť zuby 2 mm ~ 3 mm vzdialenosť je vhodné.

Po tretie, uchopovač tlak je príliš malé alebo nerovnomerné. Ak uchopovač aktívne zubné pružnosť zmenší vzhľadom na dlhodobé používanie, spôsobí papier pošmyknúť alebo spadnúť počas procesu prenosu, ktorý priamo ovplyvňuje presnosť vysekávanie. Nerovnomerný tlak medzi chápadlá môžu spôsobiť papier proces skosenie. V tomto čase mali zmeniť aktívny zuby. Okrem toho, pevné zuby horizontálne výšky by mali byť konzistentné, inak to môže byť v uchopovač papier kolízie alebo uchopovač papier vrásky, ovplyvňujúce presnosť rezu.

Po štvrté, kartón prevodu, hlavný pohon reťazca opotrebenie a slzy rozťažnosť, bude priamo ovplyvniť presnosť polohovania pred vysekávanie. V tomto bode na nahradenie reťazca. Občasné mechanizmus opotrebenia, následok zub riadku Stop alebo začať proces chvenie, tiež ovplyvní presnosť rezu zomrieť. V tomto prípade všeobecne len ovplyvniť presnosť polohovania, tentoraz, musia byť včasné údržby.

Vyššie uvedené štyri body je presnosť rezu die Die rezací stroj nie je vysoká mechanická dôvodov, potrebu personálu prevádzky a údržby na počítači robiť údržbu, včasnú kontrolu a údržbu zabezpečiť najlepší spôsob fungovania Die Rezací stroj.