Údržba studeného lisu je veľmi dôležitá

Cold Press Machine je jedným z bežne používaných strojov v drevospracujúcom priemysle. Používa sa hlavne na lepenie a dýhovanie doskového nábytku. Po použití lisu na studenú tlač, zariadenie na lisovanie za studena vykonáva údržbárske práce. Údržba studeného lisu má kompletný súbor štandardov. Keď vyčerpáme, ako udržať chladiarenský stroj? Tu pre každého predstaviť.

1, po ukončení každej triedy musí čistiť lis a zabezpečiť, aby bola skrutka čistá.

2, týždenné turbíny, lopatky, zdvíhacia skrutka na mazanie, zdvíhacia skrutka a maticový plniaci olej. 3, olejový povrch valca by mal byť udržiavaný medzi 25-45mm, napríklad olejový povrch pod 25mm by mal byť naplnený hydraulickým olejom, palivovou nádržou, musíte najprv v hornej a dolnej doske stola viac ako 100mm výškový blok a potom naplniť Prevádzka oleja. 4, chvenie piestu valca alebo ostrý zvuk, plyn by sa mal vybiť

5, je prísne zakázané valec nad používaním výletu, zakázať tlak alebo úľavu tlaku nastane pri spracovaní.

Údržba studeného lisu Stroj je veľmi dôležitý, len údržba správne, aby sa znížila zlyhanie studeného lisovacieho stroja, aby sa predĺžila životnosť zariadenia Cold Press, viac informácií týkajúcich sa studeného strojového zariadenia, navštívte naše webové stránky alebo telefón kontaktujte našich výrobcov, aby ste sa dozvedeli Viac

Pochopte cenu za studenú tlačiareň musíte najprv pochopiť toto zariadenie, alebo poznať cenu, ale neviete, ako používať, čo je to význam! V Henan výrobe zariadenia Cold Press Machine výrobcovia majú veľa, ale veľmi oboznámený s Cold Press Machine technológia nie je málo, ak chcete zapojiť do projektu Cold Press Machine, musíme nájsť profesionálne výrobcov získať zariadenia a služby.

Náš technický personál dnes vám poskytne nasledujúce vedecké poznatky o Cold Press Machine:

Stroj na lisovanie za studena, to znamená chladný a suchý kompresor. Množstvo vodnej pary v stlačenom vzduchu je určené teplotou stlačeného vzduchu: zníženie teploty stlačeného vzduchu na zníženie obsahu vodnej pary vo stlačenom vzduchu, zatiaľ čo tlak stlačeného vzduchu je v podstate konštantný a prebytok vodnej pary Bude kondenzovať do kvapaliny. Studený a suchý stroj (zmrazená sušička) je použitie tohto princípu pomocou chladiacej techniky na sušenie stlačeného vzduchu.

Stroj na lisovanie za studena je rozdelený na skrutkové lisovacie stroje a hydraulické lisy. Jedno skrutkové lisovacie zariadenie má turbínu, dlhodobú údržbu, zraniteľné. Hydraulický chladiaci lis. Jednoduché úniky bez častých údržbárskych prác, vysoká účinnosť. Cena za studený lis stroj, aj keď je rovnaký model na trhu sú rôzne, a chceme ponúknuť ponuku môže chcieť Xinxiang Kim Li tesárske inšpekcie, spoločnosti rôzne typy Cold Press stroj udržať primeranú ponuku, a vždy používateľa Cenné stretnutie.