Údržba a údržba studeného lisu by mala venovať pozornosť metóde

Ako sa hovorí, dobré stroje na udržanie každodennej práce strojového zariadenia na údržbu a údržbu nielen môžu zlepšiť efektívnosť výroby a znížiť náklady na údržbu, ale aj ľudia tvrdo pracujú na mechanických produktoch, emocionálny výraz. Ale stroj Linyi drevo Linsen povedať je, že údržba je tiež venovať pozornosť metód a techník, nesprávna údržba nielenže nedokázal dosiahnuť požadované výsledky, ale aj na mechanizme nepredvídateľných škôd, a podniku priniesť určité ekonomické straty.

Údržba a údržba sa musia vykonávať samostatne, denná údržba chladiaceho lisu zahŕňa:

1. Aby ste stroj udržali čistý, mali by sa mazať časti prevodovky a otáčavé spojovacie body. Na stroj nehromažďujte nečistoty.

2. Skontrolujte čas príruby valca a valec a horná doska upevňovacej príruby na skrutkách sú uvoľnené a včasné utiahnutie; Skontrolujte, či je okruh oleja netesný a včasný; Skontrolujte polohovací valec na prítlačnej doske a zdvihový mechanizmus, používajte stojan;

3. Skontrolujte olej v nádrži raz za týždeň: je dôležité skontrolovať, či je olej znečistený a včas vymenený. Je olej dostatočný a časový? Hydraulický olej si môže vybrať hydraulický olej na ochranu proti opotrebovaniu Great Wall 68 #, Mobil MOBIL: DTE26.

Údržba chladiaceho lisu v čase prevádzky zahŕňa: obsluhu stroja podľa správnej prevádzky, je striktne zakázané lisovať obrobok za pôvodný rozsah spracovania dizajnu. Obrobok je umiestnený správnym spôsobom a tlak a nerovnomerný tlak sú prísne zakázané.