Úvod do faktorov rezacieho stroja

Aký druh rezacieho stroja?

1, okrúhlych rezacích strojov

Valček je ekvivalentný valcovi s tlakovým tlakom; Druhá je forma valčekových nožov. Forma valčekového noža má dve hlavné kategórie dreva a kovu, pôvodne prerezaná veľmi hrubá vlnitá lepenka, ktorá má chemickú koróziu alebo elektronickú gravírovaciu metódu spracovania kovového nožového bubna, hlavne pre samolepiace etikety a rezanie ochranných známok. Je tiež kovové valčekové nože raznice sa používa hlavne v high-end dlhodobé výrobky, použitie drvenie alebo strih typ.

2, rezací stroj s guľatým tlakom

Okrúhly tlak Die Cutting Machine v aplikácii na trhu zriedka, neexistuje žiadny profesionálny výrobca, tu neopakujte.

3, plochý tlakový rezný stroj

Flat Die Cutting Machine je v súčasnosti najpoužívanejším najbežnejším typom, ale aj väčšinou domácich i zahraničných výrobcov.

1, Die rezanie stroju rezanie dosky, ak je tvar komplexu alebo usporiadané veľa živých častí, a vysekávanie bod je veľmi malý, veľmi málo, je ľahké spôsobiť vysekávanie, keď verziu. V tomto bode by malo byť vhodné zvýšiť počet bodov, ak je to možné, mala by byť dĺžka dĺžky obrobku a smer papiera, aby bol konzistentný.

2, ak je vyrezávacia verzia pružnej pásky (alebo špongie) príliš mäkká, nedokáže papier úspešne odraziť, taktiež spôsobí voľnú verziu. V tejto dobe by mala používať vysokú tvrdosť, dobrú elasticitu vysoko kvalitnej elastickej pásky (alebo špongie).

3, riadok tlaku je príliš skoro na spustenie malej verzie dôležitých dôvodov. Po vysekávaní, keď je pohyblivá plošina nadol, hoci je papier z línie nožov z elastického pásu (špongie), ale pretože pružná páska (špongia) je všeobecne vyššia ako líniu noža 2 až 3 mm, tentokrát Riadok chapadla Začnite pohyb, bude to kvôli pružnej páske (špongia) bude stále tlačiť papier na výsek-rezanie podlahy a ľahko roztrhať papier spôsobené voľnou verziou. V tomto bode by mal byť voľný prerušovaný mechanizmus a hrdlo spojky nápravy hlavného kolesa, aby sa pohyblivá plošina nastavila z horného mŕtveho bodu o 7 až 8 mm (zvlnená rezná úprava, ak by rezanie malo byť 10 až 15 mm), tlak sa začal pohybovať ,