Die rezací stroj pre široký rozsah aplikácií

Die rezací stroj v veľký prínos k ľudskému pokroku, s rýchlym rozvojom vedy a techniky v mnohých variantoch zariadenia post-Indie, Číny Die rezací stroj výrobnej technológie a industrializácie dosiahol vysokú úroveň, hlavné prihlási nasledujúcich niekoľko aspektov:

Po prvé, Die rezací stroj dovozy klesli, vývoz aj naďalej zvyšovať. Podľa colnej štatistiky: dovoz tvarované liatie zariadenia v 2002 461, 25.219 miliónov amerických dolárov; dovoz v roku 2004 455 jednotiek, 26.028 miliónov amerických dolárov; 1 až 3 štvrťrok 2004 dovoz 213 jednotiek, 17.151 miliónov amerických dolárov; očakáva sa import trendy počas celého roka pokles. Vývoz v roku 2007 765 jednotiek, 1086.1 miliónov amerických dolárov; vývoz v 2003 1066 jednotkách, 13.893 miliónov amerických dolárov; očakáva sa, že 2004 1 až 3 štvrťrok vývozy 958 jednotiek, 15.591 miliónov amerických dolárov, vývoz počas celého roka v minulom roku.

Po druhé, druhy Die rezací stroj na uspokojenie základných potrieb domácich tlač a obalový priemysel. Čína bola schopná vyrábať, vrátane automatického sploštenie Die rezací stroj, vrátane ochrannej známky Die rezací stroj, samolepky známky Die rezací stroj, okrúhle tlak Die rezací stroj, okrúhle tlak Die rezací stroj, ploché die die rezanie stroj a ďalších výrobkov, bol schopný vyrábať prepojenie riadka vysekávanie jednotky, ako napríklad: flexografickej tlačiarenské lisy, hĺbkotlačové tlačiarenské lisy, samolepky tlačiarenské lisy, vlnitý tlače drážkovacích strojov a iných zariadení vysekávanie jednotky.

Die rezací stroj je široko používaný, funkčný princíp nie je zložitá, vysekávanie technológie sa používajú prevažne vysekávanie nôž, oceľový nôž, strojárenská, oceľový drôt, cez odtlačok vyvinúť určitý tlak, do určitého tvaru. Ak celý tlačoviny pritlačené jeden grafický produkt s názvom vysekávanie; Ak použitie oceľového drôtu v tlačených materiáloch na stopy stopy o odchode alebo ohnutím značky s názvom odsadenie; Ak použitie Jin a jang dvoch šablón, zahreje na určitú teplotu, vytlačené na povrchu tlačených materiálov s efektom trojrozmerný vzor alebo písmo nazýva bronzera; Ak základný materiál na inom podklade tzv pasty; Okrem zvyšku pôvodnej časti výrobku, pre odpad.

Smer vývoja die - rezací stroj

1 tradičné samolepky známky kníhtlače výrobných podnikov. Výroba ťažkých časoch, výroby a predaja pokles každý rok. Dôvodom je, že high-tech výrobkov, jeden z vysoko účinný rotačný typ známka tlačiarenské lisy a lisy na flexografickú tlač je vzrástol o tlači a aj kruhové press-znížením výroby efektívnosti, je oveľa vyššia ako prerušovaná tlač, vysekávanie za výrobné zariadenia.

2. kolo tlak vysekávanie okrúhly drôt bude najväčšia dávka vytlačených obalov, najlepší spôsob, ako zomrieť. Bol použitý flexografickú tlač výrobných liniek, formy tlačiarenské lisy, vlnitej lepenky, tlač, drážkovanie Die rezací stroj, rotačný samolepky známky tlačové stroje, hĺbkotlačové tlač vysekávanie výrobných liniek, ako je pripojenie tlače a baliacich zariadení. S rozvojom technológia tlače, najmä úroveň spracovania kruhové vysekávanie bubon, rozsah použitia kruhové vysekávanie bude rozsiahlejšie a byť ďalej zlepší účinnosť výroby vysekávanie.

3. s rýchlym rozvojom tlač a obalový priemysel, bol rozširuje rozsah podnikov. Automatické zlúčenie Die rezací stroj aplikácia trhu bude naďalej rozširovať. V kontraste, poloautomatické ploché die die rezu stroj odbytovým trhom sa ďalej zníži, okrem nízka produktivita, intenzita práce operátora a iných dôvodov, bezpečnosť je chudobný, náchylné na nehody nevýhody magistrálou dôvod. Však kvôli rozsahu Číny tlač a obalový priemysel, priepasť medzi veľkosť tohto zariadenia bude mať určitý trh, bude aj naďalej hrať úlohu.