Rýchlosť rezania rezanie stroj

S moderné stroje, spracovanie priemyselný rozvoj, neustále zlepšovanie kvality a presnosti rezanie na zefektívnenie výroby, zníženie výrobných nákladov, je tiež vysoko inteligentné a automatické rezanie funkcie požiadavka zvyšuje. Vývoj CNC stroj musí spĺňať požiadavky modernej mechanické spracovanie. Fréza je rozdelená na plameň frézy, plazmové rezacie zariadenie, laserový rezací stroj, vodné rezanie. Laserový rezací stroj je najefektívnejší, presnosť rezu a hrúbky rezu je všeobecne malý. Rýchlosť rezania plazmové rezacie zariadenie je tiež veľmi rýchly a rezná plocha má určitý sklon. Strojná je zameraná na ťažké Uhlíková oceľ materiál. Laserový rezací stroj je najefektívnejší, presnosť rezu a hrúbky rezu je všeobecne malý.

Rozsah použitia

Rezací stroj používaný s kovovou a nekovový odvetví vo všeobecnosti porovnanie nekovových priemysel body prepracovaná ako vybrúsený kameň, kameň rezací stroj, voda rezací stroj, rezačka, znížiť handričku a plast, chemických vlákien výrobkov s laserom rezací stroj, kotúč rezací stroj, rezanie kovových materiálov má Strojná, plazmové rezacie zariadenie, Strojná, CNC stroj vnútri a ručné dva druhy veľký, kategórie ručné, malé športové auto, poloautomatické, čistá Ručné s CNC, šróby CNC stroj, konzolové typ CNC stroj, desktop CNC stroj, interfingering lemuje nc fréza, a tak ďalej!

náklady

Najdrahšie laserový rezací stroj, a tiež je druh high-tech presnosť a najúčinnejšie rezného vybavenia, voda nôž rezací stroj, Strojná znova náklady sú pomerne nízke, plazmové rezanie stroj použitie najnižšiu cenu (za kus)

V hornom dutého skla výrobnej linky alebo zlepšenie produkcie odrody vyberáme automatické špeciálne rezač skla, ale pri kúpe nasledujúce body:

I. presnosť rezu

Všeobecne musí byť menej ako 0,5 mm pre stavebné odvetvie triedy; Požiadavka pre automobilový reflektor je však pod 0. Olmm. Výrobcovia strojov zabezpečiť presnosť je všeobecne v plus alebo mínus 0. 2 mm, ale to nemôže vidieť zavedenie interiérového zariadenia, svetlo by mali mať kompletné pri preberacie skúšky rezanie presnosť program pre meranie skutočnej rezanie presnosť výrobkov, máme zvyčajne majú tucet test povrchu vzorky. Testovaním, môžeme plne pochopiť rovinnosti rezacie platne a kontrola synchronizácie systému kontroly.

2. rezné rýchlosti

Na premise stretnúť presnosť rezu môžeme hovoriť o rýchlosti z dôvodu krátkeho rezu platforma, s jeho oči najvyššiu rýchlosť, je ťažké určiť, či môžeme použiť rezanie stroj servopohonom s softvér simulácia funkciu skontrolovať či otáčok motora na dosiahnutie najvyššie. Nechcem znížiť rýchlosť rezania, zvýšiť pridaním a znížiť rýchlosť. Osi môže byť testovaný samostatne a súčasne.

3. Automatické sádzanie funkciu optimalizácie

Tam na konci rezací stroj zvážiť náklady na spracovanie a množstvo zvláštnosť dielo, všeobecne nie vysoko vzdelaných ľudí vyschnúť, ktorá vyžaduje strihanie prevádzku stroja je jednoduché a ľahko pochopiteľné, nie príliš zložité, inak tam bude veľký cenovo dostupné stroje nemohli dovoliť trápne situácie. To je najlepšie mať funkciu Zamedzenie defektu, pretože domáci backplate sklo má niekedy chybné výrobky. Knižnica graph špeciálny typ rezu by malo byť viac flexibilné, by mal graf CAD mohli zúčastniť v rozložení.

4. údržba je pohodlná

I / 0 a mechanické senzory na signál nie sú vybavené príliš veľa zbytočných prepínač a lampa menej čo najviac, pretože raz na alebo mechanické zariadenie je mimo prevádzky ovplyvní rezací stroj, použitie komponentu pravdepodobnosti zlyhania je nízky , menej elektroinštalácia je tiež menej, ľahké nájsť chybu a nahradenie častí, najlepšie odladiť na obrazovke všetky I / 0 signál stave. Náklady na údržbu sú dôležitým faktorom, ktoré je potrebné zvážiť pri nákupe stroja.

5. energetické úspory

Rovnakým spôsobom, že požiadavky na veľkosť rezanie môže byť dokončená rezanie možnosti spotreby energie môže priniesť mnoho výhod pre podnik. Jednou je ochrana životného prostredia a úsporu energie. Druhým cieľom je ušetriť denné náklady spoločnosti.