Automatické Die rezu stroj údržba tipy

Vopred presné nastavenie, podávačom automatické Die rezací stroj je zabezpečiť presnosť vopred štandardnú presnosti kľúčových parametrov, úprava presnosti nariadenie zahŕňa širokú škálu faktorov, niektorí prevádzkovatelia často len pomocou pred-inšpekčný systém, táto metóda je nevedecký. Hoci predbežná kontrola systému môžete vyhnúť papier nie je v miesto, zub riadok uchopovač papiera spôsobené nespoľahlivé papier zošikmenie a iné problémy, ale ak chcete naozaj nastaviť presnosť systému prostredníctvom systému, priemer sondy musí byť nastavená od asi 1 mm 0,1 mm presnosť alarm, skutočnosť, že to nemôže byť dosiahnutý. Preto by mali brať do úvahy tlaku kolieskových, papier čas, bočné nariadenia a ďalších faktorov, nariadenie presnosť prispôsobiť najlepšom stave.

Je veľmi dôležité pre niektoré prevádzkovateľa vypnutie tejto funkcie detekcie pre podávačom automatické Die rezací stroj, ktorý je extrémne nebezpečné, ak press-fit je kŕmené detekciu normálnych a detekciou konca papiera je zatvorená, potom raz Tlačové oddelenie z papier jam situácii, niekoľko vrstiev papiera bude okamžite prekrýva, spôsobí, autonehody, veľké škody na zariadení a nehoda je veľmi ťažké sa zaoberať.

Pravidelná výmena mazív, značka jednom hárku automatické Die rezací stroj factory dokumenty sú veľmi prísne mazanie cyklu tabuľky, rôzne časti zariadenia vyžaduje mazív značky, model, najmä nahradenie mazacie olej cyklu sú podrobne uvedené tvrdenie. Vo všeobecnosti, základné obchodné podniky v súlade s požiadavkami značku, model kúpiť mazivá, ale nechtiac na pravidelnú výmenu mazív. Mnoho zariadení mazanie riadiacich pracovníkov výmena oleja cyklu sa blíži, pozri, ropy v palivovej nádrži je stále veľmi jasné, v nákladoch na zváženie, vzdať sa náhradné nové mazivá plán, nechajte zariadenie pokračovať v jazde.