Vývojová direkcia Die Cutting Machine

Die Cutting Machine je široko používaný, pracovný princíp nie je komplikovaný, vysekávanie technológie je hlavne použitie rezacieho noža, oceľového noža, kovovej formy, oceľového drôtu, cez odtlačok, aby vyvíjal určitý tlak, do určitého tvaru , Ak sa celá tlačovina stlačí na jediný grafický produkt nazývaný vysekávanie; Ak používanie oceľového drôtu v potlačených materiáloch na stopách stôp odchodových alebo ohýbacích značiek nazývaných odsadenie; Ak použitie yin a yang dve šablóny, vykurovaný na určitú teplotu, vytlačené na povrchu tlačeného materiálu s trojrozmerným účinkom vzoru alebo písma s názvom bronzing; Ak základný materiál na inom substráte nazývanom pasta; Okrem zvyšku pôvodnej časti výrobku Pre odpad.

1. Tradičné nálepky obchodná značka tlačových výrobných podnikov. Produkcia do ťažkých časov, výroby a predaja klesá každý rok. Dôvodom je, že výroba vysoko technických výrobkov, jedného z vysoko efektívnych rotačných typových tlačových lisov a flexografických tlačových lisov, sa zvyšuje tlačou a dokonca aj efektívnosť výroby kruhového lisu je oveľa vyššia ako prerušovaná tlač. - znižovanie výrobných zariadení.

2. Kruhové tlakové kruhové drôtové rezanie bude najväčšou dávkou vytlačených obalov, najlepší spôsob, ako zomrieť. Používa sa na výrobu flexotlačových výrobných liniek, tlačiarenských lisov, kopírovacích strojov na gravírovanie, rotačných nálepiek, tlačových značiek na rotačné nálepky, hĺbkotlačových výrobných liniek, ako je spojenie tlačiarenských a baliacich zariadení. S rozvojom technológie tlače, najmä úrovne spracovania kruhového vysekávacieho bubna, bude rozsah použitia kruhového vysekávacieho nástroja rozsiahlejšie a bude sa ďalej zlepšovať výrobná účinnosť vysekávania.

3. S rýchlym rozvojom tlačiarenského a obalového priemyslu sa rozsah podnikov rozširuje. Automatické vyrovnávanie trhu aplikácií rezacích strojov sa bude naďalej rozširovať. Na rozdiel od toho, bude poloautomatické ploché die die rezačky trh predaja bude ďalej znižovať, okrem nízkej produktivity, prevádzkovateľ pracovnej sily a ďalšie dôvody, bezpečnosť je zlá, náchylný k nehodám, ktoré zahŕňajú nevýhody hlavnej cesty dôvod. Avšak, vzhľadom k veľkosti čínskeho tlačiarenského a obalového priemyslu, rozdiel medzi veľkosťou tohto zariadenia bude mať určitý trh, bude stále hrať rolu.