Čo je potreba Pri Inštalovať Die rezací stroj

Čo budete potrebovať pri inštalácii vysekávanie stroj?

1.Prvá, sa musí postarať, aby si prečítať návod na obsluhu pred inštaláciou a použitím výsekovými machine.Note: Pred každou prácou alebo údržby prevádzky, musí byť prístroj odpojený od hlavného elektrického vedenia.

2.TRANSPORT A HANDLING.:the stroj je dodávaný na palete a pokryté ochrannou plastovou fóliou, alebo v otvorenej alebo uzatvorenej drevené prípadu alebo debny. Plastová fólia chráni iba zariadenia proti vlhkosti a prachu počas prepravy; nemôže chrániť stroj proti búchanie pri nakladaní a vykladaní. Lis je priskrutkovaný k palete alebo na debne základni v troch bodoch.

3.Machine Kontroly: Za účelom kontroly na škodu, môže stroj utrpeli počas prepravy, kontrolovať stav tlačových príkazov (aspoň zvonku) a skontrolujte, či olej neuniká.

Pred pripojením zariadenia k hlavnej línii, skontrolujte, či je napätie rovnaké ako u stroja vytlačené na štítku pripevnenom k elektrickému poli. Ak je napätie alebo frekvencia sa líši od hlavnej línie, požiadajte o radu výrobcu alebo obchodného zástupcu.

4.Take starostlivosti overiť, že vnútro rezaného materiálu neobsahuje kovové záber alebo podobný predmet, ktorý bude nielen k poškodeniu zápustky, ale tiež spôsobiť prudké frakčnej lietania.