Vrátane obuvi Machinery: Pamätaj Five Points

Existuje mnoho topánky stroje na predaj, ako nakupovať tieto výrobky žiaduce, nie je ľahká úloha. Niekedy predajné personál a zákazníkmi tvárou v tvár komunikácie bude nevyhnutne produkovať vysoko podozrivé ilúzie nasledujúce 5 bodov na obstaranie dúfať an továrne help topánka zvoliť správne obuvi.

1.Brand: Jedno Obchodník sústrediť na svoju vlastnú značkou! Značka je symbolom podnikateľov a tímový duch. Brand za radom kvality, zariadení, services.Such ako "Shuoying" značku na topánky vysekávanie machine.Many slávne topánky značky chceli použiť shuoying topánky die rezací stroj pre svoju vlastnú produkciu.

2.Functions: od vzhľadu rozprávanie, väčšina obuvi stroje výrobné vzhľad podnikových produktov sú podobné, ale tam je rozdiel medzi skutočnou funkciou, čo vyžaduje podrobnejšie preskúmanie. Často vedú k rôznym funkciám vášho výrobku nemôžu byť spracované, alebo sa môže spracovať iba jeden produkt, univerzálnosť nie je silná, a niektoré budú mať vplyv na kvalitu produktu, ako aj náchylné k plytvaniu, takže shuoying ukazujú vám, že najlepší spôsob, ako priviesť vo svojich vlastných vzorkách to skúsiť.

Možnosť 3.Quality: Táto situácia je pomerne špecializovaný pre zákazníkov, všeobecne opracované diely vnútornej kontroly kvality a procesu montáže výrobca môže zabezpečiť normálne (s výnimkou opotrebenie dielov), nakupované diely môžu byť rôzne, v prípade, že výrobcovia nie sú rovnaké kvality pre príslušenstvo, je náchylný k problémom s kvalitou. Konfigurácia príslušenstvo od úrovne kvality je hlavným dôvodom pre priamy dôsledok problému kvality. Krátka doba nemusí nájsť žiadny problém, ale dávno trochu problém vzniká. Takže pri nákupe stroja topánky Súčasne si želajú do hĺbky vnútri nahliadnuť do konfigurácie nakupovaných dielov. Najlepším spôsobom, ako dávať pozor na systematické, všeobecné bývania časti strojov sú značky, pôvod a ďalšie zjavné znaky, takže pri kúpe správne topánky strojné zariadenie musí venovať pozornosť.

4.Price: cena je úplný zoznam všetkých faktorov vyššie, všeobecne výrobcovia sú vypočítané náklady. Zisk, zatiaľ čo oni by sa brať do úvahy záujmy zákazníkov, niektoré z nových produktov vyjdú vysoká cena je understandable.The zákazník môže venovať pozornosť k cene, ale najdôležitejšie, že kvalita, funkcie a služby.

5.Others: Zvyšok je niektoré detaily, ako sú sily a výkonu, vzhľadu a pod aj ich skutočná situácia vyžaduje nejaké špeciálne požiadavky. Potom sa pozrite na servis Situácia po-predajné, bude základná môcť kúpiť výrobky zbožným