Plastová hojdačka ruku rezanie stroj

Plastová hojdačka ruku rezanie stroj
Podrobnosti o produkte

POUŽITIE A VLASTNOSTI

Je vhodná pre rezanie všetkých druhov jednovrstvový alebo Multi-vrstva kože, plast, lepenka, textílie a ostatné malé oblasti nekovové materiály poskytujú rezanie die. Je to ideálny rezného pre obuvnícky, taška & kufor, oblečenie, automobilový, artware, obalov, elektrón a iných odvetví.

1. dva delenie režimov na výber: (I) malý tlak (P) plynulú reguláciu; (Ⅱ) Nie je potrebné nastaviť výšku kosenia zomrie kvôli pomocou inteligentných tlak (T) spätná väzba dizajn, Výška kosenia die nemá žiadny vplyv na hĺbku rezu a každý rezanie bod získate ideálne pokosené.

2. stĺpec je vybavený samomazací systém double olej okruh statický tlak podpora, ktorá sa operátor, jednoduché a zadarmo v pracovných.

3. hlavné časti pomocou vysoko spoľahlivú kvalitu dovezených častí, s nižšou hlučnosťou, vysokú účinnosť a úsporu energie.

4. prevádzkové oboma rukami, zaručuje vysokú bezpečnosť operátorov.

Max. rezacie zariadenie

270KN

Nastavenie zdvihu

0-100 mm

Rozsah medzi pracovné stoly

45-145mm

Veľkosť swing ARM

500 * 500mm

Veľkosť nižší stôl

1000 * 500mm

Výkon motora

1.5KW

Celkový rozmer

1000 * 1000 * 1400 mm

Celková hmotnosť

980kg


Medzi tých slávnych plastových swing arm rezanie výrobcovia strojov, Shuoying presné strojárstvo je konkurenčné plastové swing arm rezanie stroj golden dodávateľ v Číne. Dostanete CE certifikované výrobky od nás.
Vyšetrovanie