Cork Yoga Pad Die rezacieho stroja

Cork Yoga Pad Die rezacieho stroja
Podrobnosti o produkte

POUŽITIE A CHARAKTERY:
1. Stroj je široko použiteľný na rezanie nekovových materiálov v rôznych odvetviach pomocou rezačky. Napríklad koža, gumy, plasty, plastové obaly, textilné a chemické vlákna atď.
2. Prijať dvojitý olejový valec, presný mechanizmus dvojitého kľukového hriadeľa, ktorý zaručuje rovnakú hĺbku rezu v každej reznej polohe.
3. Pomocou špeciálneho mechanizmu nastavenia a vybaveného rezačkou a nastavením hĺbky rezu je nastavenie jazdy jednoduché a presné.
4. Lisovacia doska rezania vykonáva pomalé rezanie, keď prichádza do styku s rezačkou, čo môže spôsobiť, že medzi hornou vrstvou a najnižšou vrstvou rezaných materiálov nedochádza k chybe veľkosti.
5. Automatický mazací systém centrálneho zásobovania olejom zaručuje presnosť stroja a predlžuje životnosť stroja.
6. Táto operácia je úsporná a jednoduchá, s nízkou funkčnou poruchou, silným rezným výkonom a vysokou rýchlosťou rezania.
7. Obsluha s dvoma rukami je vysoká bezpečnosť.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA


Maximálna rezná sila

200Tons

Rozsah nastavenia zdvihu

0 - 160 mm

Rozsah pracovných stolov

50 až 210 mm

Veľkosť hornej lisovacej dosky

1600 * 1100 mm

Veľkosť spodného pracovného stola

1600 * 1120 mm

Hlavný výkon motora

11kW

Elektrické napájacie napätie

ako voliteľné

Typ jednotky

hydraulické

hydraulický olej

46 # alebo 68 #

Farba stroja

podľa potreby

4.jpg

2.jpg

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd Špecializuje sa na výrobu hydraulických rezacích strojov, die rezanie strojov, strojov na lisovanie za studena, strojov na vysokú rýchlosť krájania, multi-blade píly, reliéfny stroj a ďalšie stroje presnosti a všeobecné stroje. Naša spoločnosť sa rozkladá na ploche 14000m2, ako veľký podnik v tomto odvetví, máme silné technické sily, kompletné výrobné zariadenia, pekné prostredie a pohodlné prepravné podmienky. Naša spoločnosť sa nachádza v Yancheng City Dagang priemyselnej zóne provincie Jiangsu a toto mesto sa nazýva ako "Čína topánky strojov mesta", ktorý patrí do Národnej Spark Technology Concentration Area.

Vitajte v našej spoločnosti!


Medzi tie slávne korkové yoga pad die rezačky strojov, Shuoying Precision Stroje je konkurencieschopné korku jóga podložky die rezačka stroj zlatý dodávateľ v Číne. Certifikované produkty CE získate od nás.
Vyšetrovanie