Automatické kŕmenie stroj na rezanie kobercov

Automatické kŕmenie stroj na rezanie kobercov
Podrobnosti o produkte

Automatické kŕmenie stroj na rezanie kobercov

1. Stroj je široko použiteľný na rezanie nekovových materiálov v rôznych odvetviach pomocou rezačky. Napríklad koža, guma, plast, koberec, plastové obaly, textilné a chemické vlákna atď.

2. Použije sa pneumatické lisovanie gumového valca alebo ručné lisovanie materiálu. Počítač môže automaticky riadiť priečnu vzdialenosť pohybu reznej hlavy a vzdialenosť podávania lisovacieho valca.

3. Prijať dvojitý olejový valec, presný mechanizmus dvojitého kľukového hriadeľa, ktorý zaručuje rovnakú hĺbku rezu pri každej reznej polohe.

4. Pomocou špeciálneho nastavovacieho mechanizmu a vybaveného rezacím zariadením a nastavením hĺbky rezu je nastavenie jazdy jednoduché a presné.

  5. Lisovacia doska rezania vykonáva pomalé rezanie, keď prichádza do styku s rezačom, čo môže spôsobiť, že medzi hornou vrstvou a najnižšou vrstvou rezaných materiálov nedochádza k chybe veľkosti.

  6. Automatický mazací systém centrálneho zásobovania olejom zaručuje presnosť stroja a predlžuje životnosť stroja.

  7. Táto operácia je úsporná a jednoduchá, s nízkou funkčnou poruchou, silným rezným výkonom a vysokou rýchlosťou rezania.

  8. Prevádzka s dvoma rukami je vysoká bezpečnosť.

 

výhody:

1. Rýchla, tichá a ľahko ovládateľná.

2.Všetky štandardné konštrukcie môžu byť použité - pásová oceľ, drevená forma alebo kovaná oceľ. 3. Posuvné posúvanie hlavy pre bezproblémovú prevádzku.

4. Jednoduché, presné nastavenie zubov a nastavenie denného svetla.

5. Tichý, bez vibrácií

6. Používa hydraulický systém a hydraulický systém na dosiahnutie rovnomernej hĺbky rezu.

7. Vysoká rýchlosť.

8. Výšku a výšku materiálu možno rýchlo nastaviť.

9. Oddeľte materiály v jednej alebo viacerých vrstvách.

10. Kompletný s vysokokvalitnou doskou z polypropylénu a návodom na obsluhu.


2.jpg

3.jpg


Medzi tými známymi výrobcami automatických kŕmnych strojov na výrobu kobercov, Shuoying Precision Machinery je konkurenčný automatický kŕmny kobercový rezací stroj zlatý dodávateľ v Číne. Certifikované produkty CE získate od nás.
Vyšetrovanie