Automatický blistrový baliaci stroj na rezanie

Automatický blistrový baliaci stroj na rezanie
Podrobnosti o produkte

Automatický blistrový baliaci stroj na rezanie

Použitie a vlastnosti  
1. Používa sa predovšetkým na rezanie bublín, umelých koží, plastov, gumy, nylonu, lepenky, laminovaných materiálov, peny a rôznych syntetických materiálov.
2. Riadiaci systém PLC zaručuje jednoduchú prevádzku a hromadnú výrobu.
3. Úspora práce: Automatický stroj na rezanie papiera pre PP Blister Packaging potrebuje iba dvoch pracovníkov, aby ju mohli prevádzkovať.
4. Malý motor, malé olejové čerpadlo, elektrické a olejové úspory. Stroj je vybavený mazacím systémom, ktorý znižuje opotrebenie a predlžuje životnosť.
5. Špeciálny riadiaci systém s nízkym výkonom 24 V.
6. Dolná hranica zdvihu je riadená časovým spínacím okruhom s vysokou presnosťou, takže je možné vyrábať vysoko kvalitné výrobky.
7. Výrobky s rôznou výškou môžu byť vyrobené v rovnakom čase.
8. Na požiadanie sú k dispozícii špeciálne špecifikácie.

 

Výhody strojov   
1.Dvojnápravová bilancia a hydraulický pohon. Všetky pohyblivé časti majú automatický mazací systém, predlžujú životnosť stroja a zvyšujú presnosť rezania.
2. Horná lisovacia doska rýchlo klesá a keď sa nachádza v blízkosti reznej formy, automaticky sa spomalí. Preto horná a spodná strana materiálov nebude mať žiaden rozdiel veľkosti.
3. Špeciálne konštruovaná konštrukcia stroja zabraňuje úniku oleja.
4. Technológia skladovania energie so zotrvačníkom pomáha realizovať vysokotlakové rezanie, čím šetrí energiu. Teplota oleja neklesne.
5. Mechanizmus nastavenia zdvihu umožňuje ľahko a presne nastaviť výšku rezu podľa rôznych rezných foriem.
6. Hlavné tesniace prvky sa vyrábajú v Nemecku. Kľúčové hydraulické časti a elektrické zariadenia sa dovážajú a majú dlhú životnosť.
7. Po vysokofrekvenčnom ochladzovaní bude obvodová plocha valcovej tyče tvrdo pochrómovaná, čo predlžuje životnosť stroja.
8. V hydraulickom systéme je pridaný automatický olej na zvýšenie rýchlosti. Pri práci sa rýchlo znižuje a hydraulické čerpadlo je v stave vykládky. Vytvára menej tepla a môže dlho pracovať nepretržite.

 

Strojové obrázky

9.jpg

10.jpg

Medzi tými známymi automatickými blistrovými baliacimi strojmi na výrobu rezačných strojov, Shuoying Precision Machinery je konkurencieschopné automatické balenie blistrového balenia strojov na výrobu rezaných strojov v Číne. Certifikované produkty CE získate od nás.
Vyšetrovanie