Automatické kŕmenie Clicker Press pre veľké množstvo materiálu

Automatické kŕmenie Clicker Press pre veľké množstvo materiálu
Podrobnosti o produkte

Použitie a funkcie
Je vhodný na priame rezanie jednostrannej alebo viacvrstvovej kože, gumy, plsti, textílie, nylonu, textilu, kobercov, čistiacich prostriedkov a iných materiálov pomocou rezacieho nástroja na povrchu dopravníkového pásu pre automatické podávanie a veľkoplošné, dávková výroba a kontinuálne rezanie.
1. Ovládanie programov dotykovou obrazovkou PLC má dva druhy rezacieho režimu (automatické a manuálne), ktoré si môžete vybrať pre rezanie.
2. Špeciálny pásový dopravník PU s automatickým podávaním a kontinuálnym rezacím zariadením s gumovou závitom, môže zlepšiť účinnosť rezania.
3. Manuálne nastavenie zariadenia na umiestnenie do klietok na štyri stĺpce, ktoré dokáže efektívne ovládať hĺbku rezu.
4. Dvojité olejové valce, presná štvorpólová štruktúra automatického vyvažovania, ktorá zaručuje jednotnú hĺbku rezu každej reznej polohy.
5. Keď horná doska klesne nadol a dotýka sa rezného nástroja, môže automaticky spomaliť rezanie, aby rezací materiál nespôsobil chybu veľkosti medzi hornou a spodnou vrstvou.
6. S automatickým mazacím systémom centrálneho zásobovania olejom, aby bola zaistená pracovná presnosť a predĺžená životnosť stroja.
7. Pri rezaní pomocou bezpečnostnej mriežky zabezpečte vysokú bezpečnosť obsluhy.

Technické parametre

Maximálna rezná sila

1000kN

Rozsah nastavenia jazdy

0 až 130 mm

Rozsah pracovných stolov

60 - 190 mm

Veľkosť hornej lisovacej dosky

1600 * 980 mm

Veľkosť spodného pracovného stola

1600 * 1000 mm

Výkon motora

11kW

Frekvencia, fáza napätia

jednofázový alebo trojfázový 220 / 380V

Cista hmotnost

5800kgs

Celková hmotnosť

5850kgs

rozmer

3850 * 2400 * 1850 mm


2.png

3.png

4.png

Medzi tie slávne auto kŕmenie clicker lisu pre veľké výrobcov dávkového materiálu, Shuoying Precision Machinery je konkurenčné auto kŕmenie clicker lis pre veľké dávky materiálu zlatý dodávateľ v Číne. Certifikované produkty CE získate od nás.
Vyšetrovanie